PozNAJ NAS

Tworzymy 
wartość  
wyzwalając pozytywne emocje 
w ludziach

Bez pasji, która rodzi profesjonalizm, nie zyskalibyśmy zaufania i uznania wśród naszych Klientów. Od ponad 20 lat wspieramy ich działania marketingowe i sprzedażowe, angażujemy zespoły, motywujemy do jeszcze lepszej pracy i rozwoju. Nie byłoby to możliwe, gdybyśmy sami nie byli zaangażowani, nie płonęli ogniem motywacji, nie dopasowywali się do aktualnej sytuacji, nie śledzili światowych trendów. W popandemicznej rzeczywistości, jeszcze bardziej niż zwykle, skupiamy się na holistycznym podejściu do dobrostanu uczestników naszych programów, pracowników i partnerów biznesowych, wplatając w nasze programy elementy wellbeing.

Siła naszego  zespołu to wyjątkowi  ludzie

Niezwykli profesjonaliści, z którymi można sięgać gwiazd!

Suma wieloletnich i nietuzinkowych doświadczeń, talentów, kompetencji, nieograniczona ilość pomysłów i rozwiązań, determinacja w „dowożeniu” projektów, zasłużony profesjonalizm. Połączone z siłą pozytywnej energii, perfekcyjnym client service, dawką życzliwości, dobrego humoru, zaufania i wiary w zespołowe działanie, sprawiają, że nasi Klienci cenią sobie współpracę z nami, opartej na partnerskiej dojrzałości biznesowej. 

Z tym zespołem możemy zrealizować każde, nawet najtrudniejsze zadanie. 


OPIERAMY SIĘ NA DOŚWIADCZENIU, WIEdzy
I radości z tego, co tworzymy

Beata Koziarska
Managing Director & CEO

Od 25 lat związana z turystyką biznesową i motywacyjną, doradca, wszechstronny manager, praktyk biznesu z ogromnym doświadczeniem. Przez lata, poznając specyfikę wielu branż, zajmowała się współpracą z kluczowymi korporacyjnymi klientami i rozwijaniem kompetencji w zakresie M.I.C.E., w międzynarodowym środowisku. Z równą łatwością i zaangażowaniem realizowała oraz nadzorowała nawet najbardziej wymagające projekty w Polsce, jak i za granicą. Nieustannie poszerza swoją wiedzę branżową, poszukuje nowych rozwiązań, fascynuje się implementacją nowoczesnych technologii w komunikacji marketingowej, a także story tellingiem w przygotowaniu wartościowego contentu. Zwiedziła i zrealizowała projekty w ponad 60 krajach, ma wiele miejsc na świecie bliskie jej sercu, uwielbia poznawać nowych , ciekawych ludzi, a także lokalne kulinaria. 
Stawia na rozwój swój i swoich zespołów, a także szeroko pojętą kreatywność. Posiada niespożyte pokłady energii, zaraźliwego uśmiechu i pozytywnego nastawienia. Prywatnie, jest wolontariuszem organizacji prozwierzęcych, domem tymczasowym dla psów i kotów, pasjonatką kuchni roślinnej, nauki języków obcych (obecnie uczy się czwartego), a także medytacji mindfulness.